Pracovní parta tesařů

Rosteme a proto na naše stavby hledáme posilu v podobě dobře sehrané party (o počtu 4 – 6 pracovníků) pro tesařské práce na monolitických konstrukcích.

Contact us

Co vás čeká v našem týmu?

  • Sestavování systémového bednění pro výstavbu monolitických konstrukcí.
  • Betonáž prvků.

Co od vás očekáváme?

  • Praxi ve stavebnictví.
  • Ochotu cestovat na stavby.
  • Vyučení výhodou – obor tesař nebo zedník.
  • V partě požadujeme vždy jednu zodpovědnou osobu za skupinu – vedoucího party.

Lokalita: Celá ČR – primárně však Brno, Praha, Olomouc, Šternberk – cestovní náhrady a ubytování hradíme.

Co máme pro vás připraveno?

  • Stabilní zázemí společnosti s včasnou výplatou mzdy každý měsíc.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Možnost zapůjčení technického vybavení.
  • Stravenkový paušál.
  • Moderní prostředí firmy, kolektiv zapálených profesionálů, kteří táhnou za jeden provaz.

Our benefits

ESOX has been on the market for almost 30 years and has an annual turnover of CZK 1.2 billion. The basis of our success is satisfied employees, whom we pamper by offering benefits, among other things.